זומר - ייעוץ וטיפול פסיכולוגי
زومر- استشاره وعلاج نفسي
Somer – Counseling and Psychotherapy
 

תשלום ב-PayBox

לתשלום לחצו כאן paybox

תשלום ב-PayPal

paypal

שעות הטיפול במשרדנו גמישות ומתפרשות על כל שעות היום. כדי לקבוע פגישה צלצלו ל 054-4659525 או דרך מילוי הטופס  שנמצא כאן. אם אין מענה בטלפון ניתן גם לשלוח מסרון (אס אם אס). אנו נחזור אליכם מייד כשנוכל.

שימו לב: כדי להגיע לפתח הקליניקה יש צורך לעלות 50 מדרגות ממגרש החניה.

הראיון האיבחוני

מטרת הראיון האבחוני היא לאסוף מידע על מנת להבין טוב יותר את סיבת הפנייה שלכם ואת ההתערבות המתאימה ביותר למצבכם. הראיון האבחוני נמשך בדרך כלל 50 דקות, אבל קורה לא פעם שנדרשת לנו פגישה נוספת. יתכן גם שתתבקשו למלא שאלוני הערכה פסיכולוגיים כדי לאפשר לנו לפתור התלבטויות באבחון. בין היתר, ננסה להעריך אם תוכלו להפיק תועלת מטיפול ממוקד וקצר-טווח, או שמא נראה כי תפיקו תועלת רבה יותר מטיפול ארוך טווח יותר. לפעמים עומדות בפני הפונה אופציות טיפוליות שונות. במקרה כזה, נשתף אתכם בתום תהליך ההערכה ביתרונות ובחסרונות של אפשרויות הבחירה שלכם כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה לכם ביותר. 

תשלומים

טיפול פסיכולוגי במסגרת פרטית אינו זול. מידע עדכני ביחס לתעריפי השירותים המקצועיים המוענקים במשרדנו ניתן לקבל בטלפון בעת הפניה. במקרים מיוחדים עשויים מטפלים לשקול הענקת תעריף טיפולי מיוחד או לבוא עמכם לידי הסדר תשלומים נוח. יחד עם זאת, חשוב לזכור שקרוב לודאי שתוכלו לקבל טיפול פסיכולוגי איכותי ומסובסד במסגרת קופת החולים שלכם.
פנו לרופא המשפחה לקבלת מידע נוסף. 

Coins