זומר - ייעוץ ומחקר פסיכולוגי
زومر- الإرشاد والبحث النفسي
Somer – Psychological Counseling and Research
 

ימי הקליניקה של ליאורה זומר הם ראשון ורביעי ופרופ׳ זומר מקבל מטופלים בימי שני ושלישי. שעות הטיפול במשרדנו גמישות ומתפרשות על כל שעות היום. כדי לקבוע פגישה יש למלא את הטופס שנמצא כאן ונחזור אליכם מייד כשנוכל.  לאחר שתקבע הפגישה הראשונה ישלחו אליכם באימייל הנחיות הגעה אל המשרד.

הראיון האיבחוני

מטרת הראיון האבחוני היא לאסוף מידע על מנת להבין טוב יותר את סיבת הפנייה שלכם ואת ההתערבות המתאימה ביותר למצבכם. הראיון האבחוני נמשך בדרך כלל 50 דקות, אבל קורה לא פעם שנדרשת לנו פגישה נוספת. יתכן גם שתתבקשו למלא שאלוני הערכה פסיכולוגיים כדי לאפשר לנו לפתור התלבטויות באבחון. בין היתר, ננסה להעריך אם תוכלו להפיק תועלת מטיפול ממוקד וקצר-טווח, או שמא נראה כי תפיקו תועלת רבה יותר מטיפול ארוך טווח יותר. לפעמים עומדות בפני הפונה אופציות טיפוליות שונות. במקרה כזה, נשתף אתכם בתום תהליך ההערכה ביתרונות ובחסרונות של אפשרויות הבחירה שלכם כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה לכם ביותר. 

תשלומים

טיפול פסיכולוגי במסגרת פרטית אינו זול. מידע עדכני ביחס לתעריפי השירותים המקצועיים המוענקים במשרדנו ניתן לקבל בטלפון בעת הפניה. במקרים מיוחדים עשויים מטפלים לשקול הענקת תעריף טיפולי מיוחד או לבוא עמכם לידי הסדר תשלומים נוח. יחד עם זאת, חשוב לזכור שקרוב לודאי שתוכלו לקבל טיפול פסיכולוגי איכותי ומסובסד במסגרת קופת החולים שלכם.
פנו לרופא המשפחה לקבלת מידע נוסף. 

Coins