זומר - ייעוץ וטיפול פסיכולוגי
زومر- استشاره وعلاج نفسي
Somer – Counseling and Psychotherapy
 

 אנו מרפאה פרטית שנועדה לספק מגוון שירותים איכותיים בתחומי הייעוץ הפסיכולוגי והפסיכותרפיה. אנו מתמחים בסיוע לתגובות לחץ הקשורות במצבים נפשיים, בתפקוד האישי, בדחק במקום העבודה, במשפחה, ובהתמודדות עם בעיות של ילדים.

הצוות המקצועי שלנו

אנשי הטיפול בקליניקה הם ליאורה זומר, מ.א. ופרופסור אלי זומר. ליאורה היא חברה במספר ארגונים ואגודות מקצועיים בארץ ובעולם, מטפלת באמנות ומומחית בטיפול התנהגותי-קוגניטיבי, לשעבר  יו"ר ט.ד.י (טראומה ודיסאוציאציה ישראל). פרופסור אלי זומר הוא פסיכולוג קליני מומחה בכיר, ואיש מחקר בעל מוניטין בינלאומי בתחומו. מחקריו פורצי הדרך בתחום החלימה בהקיץ החריגה זכו להכרה בתקשורת העולמית הכתובה והאלקטרונית.

אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ חינם

איתור פסיכולוגים מומלצים הוא אתגר לא פשוט כי לא תמיד נעים לבקש המלצות על פסיכולוג. לנו חשוב שגם קליינטים יקבלו הזדמנות להתרשם באופן בלתי אמצעי וללא עלות ממי שאמור לטפל בהם, לפני שהם נכנסים לתהליך. אנו מזמינים אתכם לפגישת הערכה טרום-טיפולית ללא תשלום. בפגישה זו ננסה להעריך את הבעיה, לקבוע האם אנו יכולים להיות לעזר ומה שיטת ההתערבות המתאימה ביותר, ואתם תוכלו להתרשם, בלי להתחייב, אם יכול להיווצר קשר אמון טיפולי ואם תכנית הטיפול נראית לכם. אנו מאמינים בטיפול פסיכולוגי יעיל המושתת על ״כימיה״ טובה ומעוניינים לתת גם לך הזדמנות כזו.

תעריפים

במרפאה פרטית שלנו אנו שומרים מספר שעות טיפוליות בתעריף מוזל לרווחת אנשים המתקשים לעמוד בעלויות של שירות מקצועי פרטי. אם בתום הראיון הראשון יתברר לכם שיתקשה עליכם לעמוד בתעריפי הטיפול, ננסה למצוא יחד דרך כדי לאפשר לכם בכל זאת לקבל אצלנו את העזרה לה אתם זקוקים.

השירותים שלנו כוללים בין היתר:

  • אבחון

טיפול נפשי במספר שיטות:

אם אתם חשים במצוקה נפשית ומעוניינים להיעזר בשירותי פסיכולוג בחיפה, או בשירותי פסיכולוגיה מקוונים (online), לקבל תשובות על שאלת נוספות ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונה חינם, צרו קשר עוד היום ונשמח למצוא את הדרך הנכונה עבורכם!

זומר ייעוץ וטיפול פסיכולוגי - כשמחפשים פסיכולוגים בצפון

חדשות

כתב העת היוקרתי Frontiers in Psyciatry פרסם מחקר של פרופ׳ זומר ועמיתיו על החמרה במצבם של אנשים עם חלימה בהקיץ חריגה שהתמודדו עם ריחוק חברתי וסגר בזמן הקורונה

בווידיאו חדש מסביר פרופ׳ זומר את ההבדל בין סכיזופרניה לחלימה בהקיץ חריגה maladaptive daydreaming

מאמר חדש של קבוצת המחקר של פרופ׳ זומר מדגים את המהימנות הבין-תרבותית של תופעת החלימה בהקיץ הפתולוגית שגילה

מאמר חדש של פרופ׳ זומר ושותפיו על השפעות סגר הקורונה על מצבם הנפשי של אנשים המתמודדים עם חלימה בהקיץ חריגה

סרטון ווידיאו חדש של פרופ׳ אלי זומר על גישות בטיפול ב maladaptive daydreaming   

מאמר חדש של פרופ׳ זומר ועמיתיו על הפונקציות והתכנים של חלימה בהקיץ חריגה בקרב אנשים שנחשפו לטראומות ילדות

שיחת ווידיאו מקוונת עם צוות החברה האמריקאית של אוניברסיטת חיפה על אתגרים והתמודדויות בזמן מגיפת הקורונה

מאמר דיעה של פרופ׳ אלי זומר על היבטים פסיכולוגיים ורוחניים של משבר הקורונה ב Jewish News Syndicate 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק על טראומה ודיסוציאציה