זומר - ייעוץ ומחקר פסיכולוגי
زومر- الإرشاد والبحث النفسي
Somer – Psychological Counseling and Research
 

הפרעות חרדה נוצרות בגלל מכלול גורמים הכוללים מצבי לחץ סביבתיים (כמו תנאי ילדות קשים או חשיפה לטראומה), בגלל שינויים במנגנוני וויסות החרדה במוח ותכונות אישיותיות. יש ראיות לכך שרגישות לחרדה יכולה להיות תכונה מורשת (גנטית) שיכולה להיות חבויה ולא לבוא לידי ביטוי עד שהאדם נחשף לגירוי סביבתי שמעורר אותה. אם אין סיבות רפואיות לחרדה (למשל,פעילות לא מווסתת של בלוטת התריס), ראיון על ידי פסיכיאטר או פסיכולוג קליני על דפוס התסמינים, שכיחותם, חומרתם וההגבלות שהם גורמים - יוכלו לסייע לאבחון את הבעיה בצורה מדוייקת.

בעשורים האחרונים חלה התקדמות רבה בטיפול בחרדה וטיפול יעיל בה עשוי לכלול טיפול קוגניטיבי-התנהגותי שבה המטופל לומד לזהות את דפוסי החשיבה ואת ההתנהגויות הקשורות במצוקה החרדתית ומקבל כלים לשינויים התגובות הלא רצויות ולפיתוח דרכי התמודדות יעילות יותר. טיפול אפקטיבי בחרדה עשוי לכלול, לעיתים, גם טיפול תרופתי באמצעות תכשירים אנטי-דכאוניים או תרופות מפחיתות-חרדה.

כדי להבין טוב יותר את עקרונות הטיפול בהפרעות חרדה בקליניקה שלנו קראו את המידע על טיפול קוגניטיבי-התנהגותי.

 

במרפאה פרטית שלנו אנו שומרים מספר שעות טיפוליות בתעריף מוזל לרווחת אנשים המתקשים לעמוד בעלויות של שירות מקצועי פרטי. אם בתום הראיון הראשון יתברר לכם שיתקשה עליכם לעמוד בתעריפי הטיפול, ננסה למצוא יחד דרך כדי לאפשר לכם בכל זאת לקבל אצלנו את העזרה לה אתם זקוקים.


צור קשר

נשמח ליצור עמך קשר מייד לאחר שנקבל את הודעתך כדי לענות על כל שאלה שתעלה או לקביעת פגישת הערכה ללא תשלום
Please let us know your name.

Please let us know your email address.

אנא, הכנס מספר טלפון.

Please let us know your message.

משרדנו ממוקם ברכס הכרמל, קרוב לציר מוריה ובמרחק הליכה קצר מקווי תחבורה ציבורית. מול הבית יש, בדרך כלל, מקומות חניה פנויים ב״כחול-לבן״, ובמרחק מה ממנו, חניה חופשית.

פרטים מדוייקים כולל הכתובת, אפשרויות החניה ומפה ישלחו במייל עם קביעת הפגישה הראשונה.