זומר - ייעוץ וטיפול פסיכולוגי
زومر- استشاره وعلاج نفسي
Somer – Counseling and Psychotherapy
 

תשלום ב-PayBox

לתשלום לחצו כאן paybox

תשלום ב-PayPal

paypal

הפרעות חרדה נוצרות בגלל מכלול גורמים הכוללים מצבי לחץ סביבתיים (כמו תנאי ילדות קשים או חשיפה לטראומה), בגלל שינויים במנגנוני וויסות החרדה במוח ותכונות אישיותיות. יש ראיות לכך שרגישות לחרדה יכולה להיות תכונה מורשת (גנטית) שיכולה להיות חבויה ולא לבוא לידי ביטוי עד שהאדם נחשף לגירוי סביבתי שמעורר אותה. אם אין סיבות רפואיות לחרדה (למשל,פעילות לא מווסתת של בלוטת התריס), ראיון על ידי פסיכיאטר או פסיכולוג קליני על דפוס התסמינים, שכיחותם, חומרתם וההגבלות שהם גורמים - יוכלו לסייע לאבחון את הבעיה בצורה מדוייקת.

בעשורים האחרונים חלה התקדמות רבה בטיפול בחרדה וטיפול יעיל בה עשוי לכלול טיפול קוגניטיבי-התנהגותי שבה המטופל לומד לזהות את דפוסי החשיבה ואת ההתנהגויות הקשורות במצוקה החרדתית ומקבל כלים לשינויים התגובות הלא רצויות ולפיתוח דרכי התמודדות יעילות יותר. טיפול אפקטיבי בחרדה עשוי לכלול, לעיתים, גם טיפול תרופתי באמצעות תכשירים אנטי-דכאוניים או תרופות מפחיתות-חרדה.

כדי להבין טוב יותר את עקרונות הטיפול בהפרעות חרדה בקליניקה שלנו קראו את המידע על טיפול קוגניטיבי-התנהגותי.

 

במרפאה פרטית שלנו אנו שומרים מספר שעות טיפוליות בתעריף מוזל לרווחת אנשים המתקשים לעמוד בעלויות של שירות מקצועי פרטי. אם בתום הראיון הראשון יתברר לכם שיתקשה עליכם לעמוד בתעריפי הטיפול, ננסה למצוא יחד דרך כדי לאפשר לכם בכל זאת לקבל אצלנו את העזרה לה אתם זקוקים.


צור קשר

נשמח ליצור עמך קשר מייד לאחר שנקבל את הודעתך כדי לענות על כל שאלה שתעלה או לקביעת פגישת הערכה ללא תשלום
Please let us know your name.

Please let us know your email address.

אנא, הכנס מספר טלפון.

Please let us know your message.

כתובתנו היא: רחוב שלומציון המלכה 23, בשכונת כרמליה שבחיפה.


ממרכז הכרמל ומשדרות מוריה יוצא לשכונת כרמליה אוטובוס שכונתי מס' 33 בכל רבע שעה. משך הנסיעה לשכונה הוא 5 דקות ויש לחשב עוד כחמש דקות הליכה מהתחנה למשרדנו. רדו בתחנה השנייה של רחוב נעמי, לכו שני בתים אחורה ורדו במדרגות אל רחוב שלומציון. פנו שמאלה בתחתית המדרגות. הבית השני', מספר 23, הוא הכתובת שאתם מחפשים


שימו לב: כדי להגיע לפתח הקליניקה יש צורך לעלות 50 מדרגות ממגרש החניה. אנחנו הדלת הימנית בכניסה העליונה שבבית מס' 23 המדורג.